Hızlı İletişim
0312 215 60 30

HAKKIMIZDA

A-1 Tercüme Merkezi, Şubat 1999 tarihinden bu yana Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, No: 13-9, Beşevler 06500 Ankara adresinde  hizmet vermekte olup, Haziran 2002 tarihinde Türk Patent Enstitüsü tarafından “Marka” olarak tescil edilmiştir.

A-1 Tercüme Merkezi; Ankara Bahçelievler 22., Emek Mahallesi 37., Balgat 40., Beşevler 43., Ümitköy 53., Bilkent 55., Beşevler 58., ve Söğütözü 63. Noterlerinin Yeminli Tercümanı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

A-1 Tercüme Merkezi’nde, Türkçe dilinden İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, İsveççe, Norveççe, Danca, Macarca, Rusça, Azerice, Kazakça, Bulgarca, Arapça, Farsça, Korece, Japonca ve Çince dillerine, ve bu dillerden Türkçe diline, konularında uzman tercümanlarımız tarafından, doğru, güvenilir ve yeminli tercümeler yapmaktayız.

Gurur kaynağımız elemanlarımızın tümü bu dilleri, konuşulan ülkelerde öğrenmiş ve ana dil seviyesinde pekiştirmiş profesyonel çevirmenlerdir. Uzman çevirmenlerimiz, gerek yazılı metinler üzerinde ve gerekse audio ve video formatlarda deşifre ve çevirilerin yanısıra, resmi ve özel toplantılarda sözlü çeviriler de yapmaktadırlar.

Aynı zamanda ÇİD (Çeviri İşletmeleri Derneği) üyesiyiz.

Saygılarımızla,

D. Mehmet TOKLU

A-1 Tercüme Merkezi

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeden, değerli müşterilerimizin bütün çeviri ihtiyaçlarını yüksek bir profesyonel altyapı ile eksiksiz ve zamanında karşılayarak devamlı olarak yinelenen bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşteri odaklı yürüttüğümüz çeviri hizmetleri ile onların ihtiyaçlarını en doğru şekilde saptayarak, sunulan hizmeti tam bir ciddiyetle ve istenilen nitelikte tamamlamaktır.

Vizyon ve Değerlerimiz

A1 Tercüme Merkezi olarak güncel ve teknolojik altyapı ile donatılan gelişmiş bir iş ağı ve teknolojik gelişmeleri sıkı takip eden deneyimli ve uzman bir personel kadrosu ile sektörün en çok tercih edilen tercüme merkezi olmak; bununla birlikte yenilikçi ve gelişime açık bir duruşla sektöre öncülük etmektir.

Gizlilik Politikamız

A1 Tercüme Bürosu tarafından sağlanmış hiçbir tercüme hizmeti gizlilik ilkemiz uyarınca mahkeme kararı olmaksızın herhangi bir üçüncü kişi veya kurumla paylaşılmamaktadır.  

A1 Tercüme ©